pozvánka

Kamenický MTB Maraton 2015 (autor videa: Václav Hálek)
Milena Cesnaková 2015 – trojnásobná vítězka Kamenického maratonu (autor videa: Jindřich Procházka)
Milí přátelé,

dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na již 12. ročník závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB maraton O pohár starosty města Kamenice nad Lipou.

Jsme rádi, že si tento závod vybudoval za dobu svého trvání již poměrně silné místo v českém cyklistickém kalendáři a to i přesto nebo právě proto, že si jde svou vlastní cestou a podle ohlasů Vás, aktivních a pasivních účastníků maratonu, docela dobře naplňuje svoji původní myšlenku – „tak trochu víc, než jen obyčejný maraton“.

Vloni Vás bylo na startu 672 a toto číslo nás opravdu zavazuje, abychom i letos pro Vás připravili závod takový, který splní Vaše představy a očekávání.

Změny v letošním roce budou minimální. Nadále se pojede maraton O pohár starosty města na cca 56 km a hobby závod na cca 28 km. Trať dozná pouze naprosto minimální změny, lesní úseky nelze dále rozšiřovat, vše je založeno na dohodě s majiteli pozemků.

Připravujeme pro Vás dobré zajištění, kvalitní občerstvení a bohatý doprovodný program v rámci Slavností města.

Budeme chtít vyjít vstříc Vašim připomínkám, pokusíme se opět o trochu urychlit registraci, nebudeme snižovat počet kategorií a pro maraton připravíme ještě třetí občerstvovací stanici (cca 12 km před cílem).

Závod nadále zůstává součástí rakousko-české série INTER-BIKE-CUP, která zahajuje v neděli 29.května závodem Mosttour MTB Marathon v rakouském Kürnbergu (www.sv-kuernberg.at) – nedaleko města Steyr poblíž Lince. Série vyvrcholí v sobotu 3.září závodem Granitbeisser MTB Marathon v St. Georgen am Walde.

V sobotu 25.června budete našimi hosty, uděláme vše, abyste se u nás cítili co nejlépe, budete srdečně vítáni.

Podrobnosti o přípravách závodu sledujte v sekci aktuality.


Ivan Pfaur Ing. Ivan Pfaur
starosta města
Kamenice nad Lipou
Rudolf Labus Rudolf Labus
vedoucí obchodního oddělení
sales manager ASPIRE SPORTS, s.r.o. Brno
Tomáš Mádl JUDr. Tomáš Mádl
generální ředitel
JURIS REAL, s.r.o. Praha
Jiří Soukup Jiří Soukup
hlavní pořadatel
Richard Valenta Richard Valenta
spolupořadatel
majitel firmy
VELOSPORT VALENTA